Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Home

Search Our Site

Vážení občania prajem Vám príjemné popoludnie, vypočujte si aktuálne oznamy: 

Šipkársky klub Valaliky oznamuje svojim priaznivcom, že sa v sobotu 25.1.2020  o 14.00 hod. uskutoční turnaj juniorov pre najmenších v Šipkárskom klube Valaliky na Radovej č. 2. Hrať sa bude v dvoch kategóriach a to K1 deti do 15 rokov a K2 deti do 18 rokov. Zápis sa uskutoční do 13.30 - štartovné je zdarma. Ocenení budú všetci. Prvé tri miesta v kategórii K1 získajú poháre a v kategórii K2 profesionálne šípky. Ostatní získajú medaily alebo vecné ceny.

OZNAM Pre všetkých, ktorí majú chuť na intenzívny tréning s kvalitným strečingom pod
odborným dohľadom, DÁVAME DO POZORNOSTI SKUPINOVÉ CVIČENIE PRE MUŽOV AJ ŽENY každú stredu o 19:00 v malej
športovej hale za základnou školou. Cena 3,00 EUR za 1 hod. 
 

 

Mäsovýroba Erik príde v piatok čiže zajtra  o 8 hodine predávať čerstvé mäso a mäsové výrobky v akciových cenách. Auto bude pristavené na parkovisku pri obecnom úrade - zajtra od 8 do 10. hodiny, potom sa presunie na parkovisko pri potravinách u Jakaba.  

Členovia miestnej občianskej poriadkovej služby upozorňujú obyvateľov obce nato, že v poslednom období vo zvýšenej miere pribúdajú krádeže pri rodinných domoch. Odcudzené bolo šatstvo, koberce, bicykle a iné veci. Vyzývame Vás preto, aby ste si chránili svoj majetok, a to najmä zatváraním plotových brán už v podvečerných hodinách a nevpúšťaním cudzích osôb na svoj pozemok. V prípade potreby sa môžete obrátiť na členov hliadky na telefónnych číslach: 0950 838 962 alebo 0950 838 961.

edlák z Okružnej č 64 ponúka na predaj rezanú kapustu 10 kg vrece za 6 eur, zemiaky na zimné uskladnenie 15kg vrece za 6 eur a cibuľu 10 kg vrece za 6 eur. Zeleninu si môžete objednať na t.č. 0915 567 552.

Pošta Valaliky príjme do trvalého pracovného pomeru doručovateľku. Bližšie informácie získate priamo na Pošte Valaliky.

Vo vestibule Obecného úradu Valaliky si môžete zakúpiť vyradené a darované knihy prostredníctvom burzy  za symbolickú cenu (0,20€/ks).  Burza je otvorená v úradných hodinách obecného úradu. Ak máte doma staré knihy, ktoré by ste chceli darovať do burzy, zaneste ich do Obecnej knižnice Valaliky.

 Žiadame obyvateľov obce, aby nenechávali po uliciach pobehovať svojich psov, aby si ich zabezpečili na vlastných pozemkoch. Buďte ohľaduplní k svoji susedom.

Mäsovýroba Erik príde v piatok čiže zajtra  o 8 hodine predávať čerstvé mäso a mäsové výrobky v akciových cenách. Auto bude pristavené na parkovisku pri obecnom úrade - zajtra od 8 do 10. hodiny, potom sa presunie na parkovisko pri potravinách u Jakaba. 

 

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

Obecný úrad

Obec Valaliky
Poľná 8
044 13

logo