10. výročie Klubu seniorov Valaliky

Font

V predvianočnom čase si seniori slávnostným posedením pripomenuli 10 rokov svojej činnosti. A tá bola ozaj bohatá či na poli kultúrnom, spoločenskom, alebo športovom. Na začiatku sme si zvolili organizačný tím, ktorý zabezpečuje  účasť na podujatiach a propagáciu práce v klube. Pani Mgr. Mária Ondrušková viedla a naďalej bude viesť kroniku, pani Zuzana Roková je dvornou fotografkou, pani Eva Výrostková pracuje v redakčnej rade Valalických noviniek, kde pravidelne informuje čitateľov o fungovaní a nových nápadoch členov klubu. 

 Pani Jolana Takáčová sa organizačne podieľa na seniorských výjazdoch do sveta, pani Mária Peterčáková zabezpečuje bezchybný chod kuchyne, pani Marta Bakšiová má na starosti písomnosti. Pán Ján Domanič zabezpečuje dopravu a pani Margita Papcunová úzko spolupracuje s kuchyňou.Samozrejme nebyť všetkých členov, nebol by ani bohatý život v klube.

Život je tu  ozaj pestrý. Vydarená bola Akadémia tretieho veku, zvlášť sme pyšní na zorganizovanie olympijských hier, bálu seniorov, výletov po našom krásnom Slovensku. Bolo a dúfame, že ešte bude toho oveľa viac zaujímavého. Na slávnosti v kultúrnom dome vo Valalikoch bol prítomný aj starosta obce Ing. Štefan Petrík, ktorý sa všetkým poďakoval za aktivitu a vtipne dodal:" Budem veľmi rád, keď sa aj ja raz v seniorskom veku záčastním takýchto výletov, tvorivých dielní..... Už teraz sa na to chystám.". Všetkým členom poprial zdravie, šťastie, pokoj a lásku. Malým vianočným vinšom umocnil slávnostnú atmosféru. Tak teda. Veľa zdravia a veľa elánu do ďalších rokov, milí naši seniori.

text: Eva Výrostková

foto: Zuzana Roková

Anglická verzia

Meniny

Včera : Klaudia
Dnes : Eugen
Zajtra : Alžbeta
Pozajtra : Félix

Aktuálny čas

Kalendár

◄◄
►►
november 2017
pon uto str štv pia sob ned
26
28
30

Voľby 2017

volby 2017