Športové podujatia

Search Our Site

hokej radost vitazov okMužstvo Všechsvätých vyhralo turnaj o Pohár starostu obce Valaliky v ľadovom hokeji, ktorý sa odohral na zimnom štadióne v Čani. Vo finále (20.1.2018) porazilo mužstvo Všechsvätých pretekárov Košťan, po samostatných nájazdoch 6:5. V zápase o tretie miesto vyhralo mužstvo Bernátoviec nad Buzicami 8 : 2. Najlepší strelec turnaja bol Lukáš Baroš (5 gólov), najlepším brankárom sa stal Matúš Kováč. Cenu sympatie získal Adam Ridarčík.

Pohár starostu obce vo futbale V nedeľu 25. júna sa konal už 36. ročník futbalového turnaja o Pohár starostu obce. V športovom zápolení sa stretli mužstvá z troch miestnych častí Buzice, Bernátovce a Všechsvätých. Muži z Košťan tentokrát v súťaži chýbali, nakoľko sa im nepodarilo zabezpečiť dostatočný počet hráčov. Víťazmi turnaja sa stali hráči zo Všechsvätých a najlepším strelcom bol Michal Borták.

V nedeľu sa uskutočnil už 36. ročník futbalového turnaja o Pohár starostu obce Valaliky. Po rozlosovaní jednotlivých dvojíc, mužstva nastúpili na zápasy.

Výsledky: Buzice vs Všechsvätých - 3 : 0, Košťany vs Bernátovce - 0 : 1, o tretie miesto: Všechsvätých vs Košťany 5 : 0,

o 1. miesto: Buzice vs Bernátovce - 2:0

Po semifinálových zápasoch, ktoré určili finálové dvojice v boji o 3. miesto a 1. miesto, sa v sobotu 21.1.2017 uskutočnili zápasy medzi Bernátovcami a Všechsvätých a Buzice - Košťany. V  zápase o tretie miesto sa z víťazstva tešili hráči Bernátoviec a vo finále zvíťazili hráči Košťan, ktorí v riadnom hracom čase remizovali (4 :4 ) s mužstvom Buzíc a na nájazdy vyhrali 1 : 0, keď jediný nájazd premenil hráč Košťan Majo Ivan.

Hokejový turnaj O pohár starostu obce Valaliky 2016 vyvrcholil finálovou časťou v sobotu 16.1.2016. V boji o 3. a 4. miesto medzi mužstvami z časti Košťany a Všechsvätých a finálovým duelom medzi mužstvami z časti Buzice a Bernátovce.

Výsledky: o 3. miesto: Košťany - Všechsvätých -  5:0

finále: Buzice - Bernátovce - 5 : 6 sn