Športové podujatia

Pohár starostu obce vo futbale

Pohár starostu obce vo futbale V nedeľu 25. júna sa konal už 36. ročník futbalového turnaja o Pohár starostu obce. V športovom zápolení sa stretli mužstvá z troch miestnych častí Buzice, Bernátovce a Všechsvätých. Muži z Košťan tentokrát v súťaži chýbali, nakoľko sa im nepodarilo zabezpečiť dostatočný počet hráčov. Víťazmi turnaja sa stali hráči zo Všechsvätých a najlepším strelcom bol Michal Borták.

Pohár starostu obce 2017 vybojovalo mužstvo Košťan

    Po semifinálových zápasoch, ktoré určili finálové dvojice v boji o 3. miesto a 1. miesto, sa v sobotu 21.1.2017 uskutočnili zápasy medzi Bernátovcami a Všechsvätých a Buzice - Košťany. V  zápase o tretie miesto sa z víťazstva tešili hráči Bernátoviec a vo finále zvíťazili hráči Košťan, ktorí v riadnom hracom čase remizovali (4 :4 ) s mužstvom Buzíc a na nájazdy vyhrali 1 : 0, keď jediný nájazd premenil hráč Košťan Majo Ivan.

Pohár starostu obce Valaliky 2016

     

V nedeľu sa uskutočnil už 36. ročník futbalového turnaja o Pohár starostu obce Valaliky. Po rozlosovaní jednotlivých dvojíc, mužstva nastúpili na zápasy.

Výsledky: Buzice vs Všechsvätých - 3 : 0, Košťany vs Bernátovce - 0 : 1, o tretie miesto: Všechsvätých vs Košťany 5 : 0,

o 1. miesto: Buzice vs Bernátovce - 2:0

Pohár starostu obce Valaliky v hokeji 2016 vyhrali hráči Bernátoviec

     Hokejový turnaj O pohár starostu obce Valaliky 2016 vyvrcholil finálovou časťou v sobotu 16.1.2016. V boji o 3. a 4. miesto medzi mužstvami z časti Košťany a Všechsvätých a finálovým duelom medzi mužstvami z časti Buzice a Bernátovce. 

     Výsledky: o 3. miesto: Košťany - Všechsvätých -  5:0

                   finále: Buzice - Bernátovce - 5 : 6 sn

Pohár starostu obce vo futbale 2015

Už tradične sa prvú júlovú nedeľu uskutočnil futbalový turnaj O pohár starostu obce za účasti futbalových internacionálov z jednotlivých častí obce. Bohužiaľ futbalisti z obce Košťany sa  turnaja nezúčastnili, nakoľko sa ich nezišlo požadovaný počet. Preto si to medzi sebou v extrémnom teple rozdali futbalisti z Buzíc, Bernátoviec a Všechsvätých. 

Pohár plný prekvapení

  Pohár starostu obce Valaliky v hokeji má za sebou ďalší úspešný ročník. Do pamäti hráčov aj fanúšikov sa zapísal viacerými nečakanými prekvapeniami. Potvrdilo sa , že v športe nič nie je isté kým súboj nie je ukončený. 

Pohár starostu obce vo futbale 2014

Valalickí muži opäť potvrdili,že sú zapálenými športovcami a futbal kraľuje aj u nás. Príležitosť im poskytol 34.ročník futbalového turnaja o Pohár starostu obce.Tradiční účastníci,zástupcovia jednotlivých častí ukázali výkony hodné tradície futbalu u nás. Napriek veľkej horúčave hráči bojovali z plných síl.Napínavý priebeh zápolení bol hodný a porovnateľný s prebiehajúcimi majstrovstvami sveta.
 

Putovný pohár starostu získali Bernátovce


Po futbalovom sa ujal aj hokejový turnaj o Pohár starostu obce Valaliky. Vďaka hokejovej hale v Čani vznikli podmienky pre hru nezávisle na počasí. 

Tohoročný turnaj sa uskutočnil počas dvoch dní. Najprv semifinálové stretnutia  11. januára rozhodovali o postupe do finále. Zaujímavosťou je, že obe stretnutia sa skončili rovnakým výsledkom: Buzice : Všechsvätých aj Bernátovce : Košťany zhodne   6 : 1.

 

Pohár starostu obce Valaliky vo futbaleUž 33. ročník futbalového turnaja o pohár starostu obce Valaliky sa uskutočnil 7.7.2013 na futbalovom ihrisku vo Valalikoch. 
Turnaja sa zúčastnili neaktívni  hráči nad 35 rokov z jednotlivých častí obce - Buzíc, Bernátoviec, Všechsvätých a Košťan.

Pohár starostu obce Valaliky v hokeji

Z iniciatívy mladých športovcov sa v dňoch 12.1.2013 a 19.1.2013 uskutočnil 1. ročník turnaja O pohár starostu obce v ľadovom hokeji.

Anglická verzia

Meniny

Včera : Kornélia
Dnes : Slávka
Zajtra : Judita
Pozajtra : Dagmara

Aktuálny čas

Kalendár

◄◄
►►
december 2017
pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
5
7
8
10
12
14
15
17
19
21
22
24
25
26
28
29
30
31

Voľby 2017

volby 2017