Pohár starostu obce Valaliky v hokeji

Font

Z iniciatívy mladých športovcov sa v dňoch 12.1.2013 a 19.1.2013 uskutočnil 1. ročník turnaja O pohár starostu obce v ľadovom hokeji.

 

 

Využili sme možnosti, ktoré nám ponúkol nový zimný štadión v Čani. Turnaja sa aktívne zúčastnilo 50 mladých aj skôr narodených Valaličanov. Semifinálové duely lepšie zvládli tímy Buzíc a Všechsvätých a tak o tretie miesto hrali Bernátovce proti Košťanom. V riadnom hracom čase skončil zápas 1:1. Až samostatné nájazdy rozhodli o tretej priečke pre Bernátovce. Finále sa hralo v sobotu 19.1.2013 o 17.45. Prekvapila aj slušná účasť fanúšikov. Zápas bol naozaj veľmi kvalitný, plný nasadenia, ale slušný a korektný. Vítazom sa stalo mužstvo Buzíc, keď vyhralo nad Všechsvätých v pomere 3:1.

     Bodkou za vydareným turnajom bolo posedenie v Kultúrnom dome, kde bol vyhlásený najlepší hráč turnaja, ktorým sa stal Dušan Horváth z Buzíc. Najlepších strelcov máme dvoch. Branislav Bakši z Buzíc a Marián Tomčo zo Všechsvätých. Ďakujem všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zaslúžili o zdárny priebeh turnaja, zvlášť Ing. Dušanovi Hudymu, ktorý bol motorom organizovania turnaja.

text:Ing. Štefan Petrík

foto: Dušan Kmec

Anglická verzia

Meniny

Včera : Félix
Dnes : Elvíra
Zajtra : Cecília
Pozajtra : Klement

Aktuálny čas

Kalendár

◄◄
►►
november 2017
pon uto str štv pia sob ned
26
28
30

Voľby 2017

volby 2017