Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Školstvo

Search Our Site

Vážení občania, prajem vám príjemné marcové popoludnie, vypočujte si aktuálne oznamy:

 Vážení spoluobčania, firma Brikety a Pelety Východ v rámci letnej akcie ponúka kvalitné ekopalivá za výborné ceny. Paleta bukových brikiet  stojí 169€ a paleta smrekových peletiek triedy A1 stojí 219€. Dovoz k vám je zdarma. Objednať si môžte na telefónnom čísle 0918 348 999. Bližšie informácie nájdete vyvesené na obecnej tabuli a na webových stránkach www.briketyvychod.sk a www.peletyvychod.sk.

V sobotu  15. mája  2021 sa uskutoční 17. kolo skríningového testovania, kedy budú   všetky tímy testovať len  vo veľkej sále KD Valaliky v čase od 8.00 hod. do 19.00 hod V nedeľu  testovať nebudeme.  

 

Práve prebieha asistované sčítanie určené všetkým obyvateľom, ktorí sa nemohli sčítať sami elektronicky. Splňte si svoju povinnosť a sčítajte sa na kontaktnom mieste v obci na Obecnom úrade Valaliky, alebo požiadajte o mobilného asistenta na čísle 055/2028953 alebo call centre 02/20 92 49 19. Sčítajte sa do 13. júna pomocou asistentov a pomôžte tak našej obci a celému Slovensku. Viac informácií na obecnom úrade alebo na www.scitanie.sk.

 

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo