Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Školstvo

Search Our Site

i 6143578Sčítanie obyvateľov formou samosčítania sa v stredu končí. Vo Valalikoch máme k 26. marcu 2021 sčítaných 80,13 % obyvateľov, za čo Vám ďakujeme. Sčítať sa musí ešte približne 900 obyvateľov, pričom v mnohých domácnostiach nie sú sčítané všetky osoby.Online sčítanie končí 31.3.2021, už za pár dní. Ak ste sa ešte nesčítali sčítajte seba a deti samostatne na www.scitanie.sk alebo si stiahnite aplikáciu. Elektronické sčítanie v pohodlí domova je v súčasnej dobe najbezpečnejšie. Pomôžte preto sčítať sa svojím blízkym, ktorí sú bez internetu a počítačovej zručnosti.

Po 31. marci 2021 osoby ktoré sa nesčítali, budú musieť požiadať o asistované sčítanie kontaktnú osobu na obci, prípadne call centrum. Presný termín asistovaného sčítania v danej obci sa určí rozhodnutím predsedu ŠÚ SR v závislosti od epidemiologickej situácie.

V prípade nesplnenia si povinnosti obyvateľov sčítať sa, môže obec v súlade so zákonom udeliť sankciu obyvateľovi vo výške od 25 do 250 Eur.

Ďakujeme, že aj v tejto oblasti ste zodpovední.

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo