Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Rodná matrika

Search Our Site

Vážení občania, prajem vám príjemné popoludnie vypočujte si aktuálne oznamy: Riaditeľstvo MŠ Valaliky oznamuje rodičom, že Materská škola na Poľnej 4 bude z prevádzkových dôvodov od 2.11.2020 do 6.11.2020 zatvorená. Deti 1 a 3 triedy majú do 7.11.2020 nariadenú domácu karanténu.

Plošné testovanie sa v obci Valaliky uskutoční už tento víkend 31.10.2020 (sobota) a 1.11.2020 (nedeľa) v čase od 7.00 hod. do 12.00 hod. a od 13.00 hod. do 21.30 hod. Testovanie je určené pre ľudí vo veku od 10 do 65 rokov. Prineste si so sebou občiansky preukaz a deti kartu poistenca.

K dispozícii budú štyri odberné miesta. Kto má záujem o testovanie v exteriéri, nech využije odberné miesto na terase pri Kultúrnom dome Valaliky.

Pre obyvateľov miestnych častí Buzice a Košťany sú zriadené DVE odberné miesta v TELOCVNIČNI pri Základnej škole Valaliky.

Pre obyvateľov miestnych častí Bernátovce a Všechsvätých sú zriadené DVE odberné miesta vo vestibule Obecného úradu Valaliky a v exteriéri na terase pri Kultúrnom dome Valaliky.

Prosíme obyvateľov, ktorí budú testovaní na odberných miestach v telocvični, aby svoje vozidlá odparkovali na parkovisku pred kostolom alebo na Hlavnej ulici.

Na webovej stránke www.valaliky.sk bude zverejnený prenos z kamery pred Obecným úradom Valaliky, kde si budete môcť pozrieť aktuálny stav a počet čakateľov na odbery. Zároveň budeme  na webovej stránke www.valaliky.sk a prostredníctvom SMS rozhlasu každú polhodinu aktualizovať informáciu o dĺžke čakacej doby pred všetkými odbernými miestami. 

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

Obecný úrad

Obec Valaliky
Poľná 8
044 13

logo