Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Úmrtná matrika

Search Our Site

Na sčítanie máme už len 2 dni!

Elektronické sčítanie končí už o 2 dni, v stredu 31. marca 2021. Sčítať sa sú povinní všetci obyvatelia obce. Urobiť tak môžete na stránke www.scitanie.sk. Ak máte neplnoleté deti sčítajte ich samostatne zadaním rodného čísla dieťaťa. Za sčítanie detí sú zodpovední rodičia. Vo vyše 200 domácnostiach nie sú sčítané všetky osoby, preto ak si nie ste istí, či sú vaše deti sčítané, sčítajte ich ešte raz, systém si sčítanie sám vyhodnotí. Sčítať sa musia aj osoby, ktoré sú momentálne v zahraničí.
Pomôžte aj svojim blízkym bez internetu a počítačovej zručnosti sčítať sa, ak Vás o to požiadajú. Čím viac osôb sa sčíta, tým viac financií bude k dispozícii pre rozvoj a skvalitnenie života v našej obci.
Asistované sčítanie v obci bude trvať len 6 týždňov a presný termín bude určený rozhodnutím predsedu ŠÚ SR. Asistované sčítanie je určené výlučne a prioritne pre obyvateľov bez internetu a osamelých seniorov.
K 30.3.2021 máme vo Valalikoch sčítaných 84,63 % obyvateľov. Ďakujeme.

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo