Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Športové podujatia

Search Our Site

PoharePo uvoľnení covid opatrení sme s radosťou zorganizovali druhý ročník turnaja „Valaliky CUP“. O obľúbenosti turnaja svedčí aj počet tímov, spolu o pohár zabojovalo rekordných 16 tímov. Víťazný pohár a prvé miesto patrí tímu „Žlčové kamene“, druhé miesto „Pizza FELE Valaliky“ a na treťom mieste skončil tím „Pozberanci“.

IMG 6800Pohar starostu obce 2020 vitazne BernatovceNa zimnom štadióne v Čani odohrali naši muži turnaj O pohár starostu obce Valaliky 2020.Turnaj vyhralo mužstvo Bernátoviec, keď porazilo mužstvo Buzíc 4 : 3. Na treťom mieste skončilo mužstvo Košťan, keď vyhralo nad mužstvom Všechsvätých 4 : 3. Najlepším strelcom turnaja sa stal Dušan Gilla ml., ktorý strelil tri góly. Najsympatickejším hráčom turnaja bol vyhlásený Adam Bačo z mužstva Buzíc.

IMG 6547 radost vitaznych Buzic

Turnaj O pohár starostu obce Valaliky v ľadovom hokeji vyhrali hráči Buzíc, keď porazili v dramatickom finále mužstvo Všechsvätých 1 : 0. Tretie miesto si vybojovalo mužstvo z Košťan, keď porazilo Bernátovce 3 : 2. Najlepšími strelcami sa stali Dušan Horváth ml. (Buzice) a Lukáš Baláž (Všechsvätých) s troma strelenými gólmi. Cenu sympatie získal Peter Petrillák zo Všechsvätých.

Pohar starostu 2019

Keď v roku 1981 miestny národný výbor prišiel s nápadom uskutočniť futbalový turnaj neaktívnych hráčov z jednotlivých častí Valalík a aj za účasti družstiev z Geče a Kokšov-Bakše, všetci sa z neho tešili. V spomínanom roku sa uskutočnil prvý ročník turnaja. Odvtedy už uplynulo 38 rokov a každý rok bol turnaj ťahákom pre občanov obce. Posledné tri ročníky to už tak nie je. Dva krát sa turnaja nezúčastnili chlapci z Košťan a v tomto roku k nim pribudli aj hráči Bernátoviec a čo najviac zaráža aj hráči z Buzíc. Keď v prvých ročníkoch turnaj sprevádzal futbalový ošiaľ, v poslednom čase ostal z atmosféry spred niekoľkých rokov len slabý odvar.

IMG 43078Pohar starostu obce Valaliky 2018 vitazne muzstvo z VsechsvatychV nedeľu 24.júna 2018 sa na futbalovom ihrisku uskutočnil 38.ročník futbalového turnaja O pohár starostu obce Valaliky, v ktorom sa stretli mužstvá z Buzíc, Bernátoviec a Všechsvätých. Víťazom turnaja sa stalo mužstvo z Všechsvätých. Najlepším strelcom bol Vladimír Palenčár, ktorý strelil za mužstvo Bernátoviec tri góly. Výsledky zápasov: Buzice:Všechsvätých - 1 : 2, Buzice:Bernátovce - 5 : 2, Všechsvätých:Bernátovce - 3 : 3.

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo