Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies. Vďaka ním vieme zaistiť ľahšie používanie našich stránok. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

STO Valaliky

Search Our Site

Kontaktné údaje:logo

Poľná 8, Valaliky 044 13

IČO: 17 150 493

DIČ: 20 202 613 53

webstránka: https://stovalaliky.webnode.sk

Kontaktná osoba:

Milan Sepeši  t.č. 0902 224 875,

Daniel Németh t.č. 0903 483 009

email: stovalaliky11@gmail.com 

O nás:

Stolnotenisový oddiel Valaliky bol založený v roku 1965. Od roku 1990 sa stolný tenis oddelil od telovýchovnej jednoty a začal pôsobiť ako samostatný právny subjekt pod vedením Imricha Svata a Ladislava Andora, ktorí sa zamerali na prácu s deťmi.  Klub ide v šlapajach predchodcov a zameriava sa hlavne na mládež, ale taktiež majú aj dve mužské družstvá a to v 2.lige a 3.lige mužov a extraligové družstvo žien. V klube máme v súčasnosti viacero slovenských reprezentantov, či už bývalých, alebo aktuálnych. Stolnotenisový oddiel Valaliky patrí v súčasnosti medzi najlepšie mládežnícke kluby na Slovensku.

Vedenie STO Valaliky informuje, že stolnotenisová prípravky pre deti prvého a druhého ročníka ZŠ prebieha každý utorok, stredu a vo štvrtok o 16.00 hod. v malej športovej hale pri ZŠ Valaliky. Tešíme sa na teba.

STO Valaliky pozýva všetkých svojich fanúšikov na verejné odreagovanie sa pri stolnom tenise, ktoré  je možné po telefonickej dohode deň vopred .

Práca v Európe

eures

slovensko.sk

slovensko sk2

Valalické noviny

valalicke novinky

Formuláre

formular

Partnerské obce

dedina

logo